Co jest dobre na odchudzanie dla kobiet?

Uniwersalnych recept na odchudzanie jest dużo i jeszcze raz tyle. Niektóre proponują nam rezygnację z niektórych produktów żywnościowych, inne diety bazują wyłącznie na składnikach o roślinnym pochodzeniu. Jak w takim razie powinniśmy wybrać to, co jest dobre dla odchudzanie dla naszej osoby? Przy wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się wiedzą ekspertów w zakresie zdrowego żywienia, którzy rekomendują tylko naturalne suplementy.

Złe nawyki żywieniowe

W wytrwaniu w odpowiedniej diecie najtrudniejsza jest rezygnacja z własnych nawyków, zwłaszcza gdy były one niekiedy wpajane od dzieciństwa. Oto lista grzesznych przyjemności, które zdecydowanie utrudniają nam odchudzanie:

1. Rozpraszanie uwagi – podczas spożywania posiłków często oglądamy telewizję, sprawdzamy pocztę na komputerze, rozmawiamy przez telefon i w ten sposób nie zwracamy uwagi na ilość tego, co mamy na talerzu. Wtedy zdecydowanie jemy więcej niż powinniśmy.
Recepta: kontroluj to, co jesz i podczas spożywania posiłków skupiaj się wyłącznie na jedzeniu.

2. Szybkie jedzenie – spożywanie posiłków w pośpiechu, bo inaczej ostygną – brzmi to znajomo, prawda? W końcu jedząc szybko, jemy więcej. Czas to zmienić!
Recepta: wolno przeżywaj każdy kęs, włącznie z przerwami pomiędzy kolejnymi.

3. Zjadanie wszystkiego, co mamy nałożone na talerzu – to jest największy nasz błąd, bo w końcu, co niby mielibyśmy zrobić z resztką jedzenia? Wyrzucić szkoda, zjeść nie jesteśmy w stanie, ale jednak jemy, bo naszym wyznacznikiem jest pusty talerz.
Recepta: nakładaj niewielkie porcje jedzenia bądź dziel się posiłkami z najbliższymi.

4. Używanie wielkich talerzy – źle wygląda nałożenie niewielkiej porcji na duży talerz, prawda? Nasz umysł jest przyzwyczajony, że nasz posiłek zajmuje cały talerz i tylko wtedy jesteśmy w stanie się najeść do syta.
Recepta: posiłki nakładaj na talerze śniadaniowe, dzięki czemu zjesz mniej, ale będziesz mieć świadomość, że posiłek był sycący… w końcu zajmował cały talerz!

Forskolin

Przygotowane rady to jedynie wskazówki, które uświadamiają nam, jakie na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie niewłaściwe nawyki żywieniowe. Dzięki radom, będziecie bardziej świadome trybu odżywiania i tego, co jest dobre na odchudzanie. Oczywiście, nieodłącznym elementem jest także Forskolin – wyciąg w korzeni pokrzywy indyjskiej zawarty w niewielkich kapsułkach. To on pozwoli Wam zgubić zbędne kilogramy bez wyrzeczeń oraz ćwiczeń. Jednocześnie pamiętajcie, że nawyki żywieniowe można zmienić, dlatego postawcie na zdrowy tryb życia i zmiany wsparte suplementami diety!

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

10 thoughts on “Co jest dobre na odchudzanie dla kobiet?”

  1. ja wtedy przegryzam marchewkę 🙂 dobrze się chrupie i jest tysiąc razy zdrowsza niż chipsy! dziewczyny nie ma co podjadać! trzeba się brać za siebie, kupować forskolin i do dzieła! 🙂

  2. ta jaka nakrecona… ale to dobrze, dobrze! ja juz zamowilam forskolin dla siebie i siostry! wiadomo razem odchudzac sie jest razniej :))

  3. hej dziewczyny a dlugo czekalyscie na paczke zz tym forskolinem??????????? zdaze sie odchudzic na walentynki????????

  4. od kiedy to odchudzamy sie dla facetow? nie chce wyjsc tu na jakas feministke czy cokolwiek ale wedlug mnie powinnismy sie odchudzac dla samych siebie a nie po to zeby sie komus przypodobac…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *