colleus forskohlli

Colleus forskohlli

Im częściej jesteś na diecie, tym oporniej idzie Ci zrzucanie tłuszczyku? Ot, cały paradoks odchudzania. Aby zyskać nienaganną sylwetkę czasem wystarczy po prostu… wrzucić na luz i dać sobie spokój z liczeniem kalorii i nieustannym kontrolowaniem się.

Jak zapomnieć o odchudzaniu, jeśli codziennie głowisz się, co na siebie włożyć, żeby zamaskować te nieznośne wałeczki tłuszczu, wystający brzuszek i zbyt szerokie biodra? Dobrym środkiem może okazać się Forskolin. Nie jest to jednak lek na „zapomnienie” o problemach. On je najzwyczajniej w świecie rozwiązuje!

Kilka słów o colleus forskohlli
Preparat Forskolin to nieduże kapsułki z ogromną zawartością ekstraktu z pokrzywy indyjskiej (colleus forskohlli). Roślina ta pochodzi z subtropikalnego klimatu północnych Indii, Tajlandii i Nepalu. Właśnie tam poznano się na jej działaniu zdrowotnym już setki lat temu. W medycynie ajurwedyjskiej koleus służył jako lekarstwo na dolegliwości związane z ciśnieniem, pęcherzem i trawieniem. Ostatnia z właściwości zainteresowała naukowców poszukujących naturalnych środków na odchudzanie. Okazało się, że „mieli nosa”. Pokrzywa indyjska wpływa na przemianę materii – poprawia jej tempo i wspiera intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Według raportu NCBI wysoka dawka pokrzywy indyjskiej w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami aktywnymi pozwala osiągnąć nawet 10-kilogramowy spadek wagi, i to w zaledwie 1 miesiąc!

Jak działa Forskolin?
Kapsułkę przyjmujemy pół godziny przed posiłkiem. Dlaczego? Przez ten czas uruchamia ona szereg procesów metabolicznych, wspierających trawienie pokarmów. Forskolin:

– prowokuje trzustkę do produkcji insuliny, która obniża poziom cukru,
– hamuje uczucie głodu,
– wzmaga produkcję enzymu cyklicznego cAMP, który odpowiada za przyspieszenie metabolizmu tłuszczów,
– oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemiany materii.

Więcej na temat właściwości odchudzających Forskolinu dowiesz się na stronie producenta: http://myforskolin.pl/

Gdzie kupić suplement?
Nie szukaj go w aptece, ani na przypadkowych stronach internetowych. Forskolin to pierwszy i jedyny na rynku środek o tak wysokim stężeniu pokrzywy indyjskiej oraz innych substancji wspierających utratę wagi, jak zielona kawa, garcinia cambogia, szafran czy morwa biała. Unikalna kombinacja składników aktywnych pozwoli Ci poruszyć rozleniwiony metabolizm i dopiąć swego – niezależnie od tego, czy chcesz przeskoczyć z rozmiaru XL do S, czy po prostu dopiąć wreszcie guzik w ulubionych spodniach.

Sprawdź dzisiejszą promocję już teraz:

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

9 thoughts on “Colleus forskohlli”

  1. moja kuzynka schudla dzieki temu 6 kg. Ona kręci nosem, że za mało, bo chciała minimum 10, ale ja i tak uważam, że jak na środek odchudzajacy, ktory odchudza bez diety i cwiczen to i tak bardzo duzo 🙂 Tez juz zamowilam i dopiero zaczynam brac, wiec dopiero sie okaże czy i na mnie tak fajnie zadziała :)))

  2. na opakowaniu jest napisane żeby przyjmować po 1 kapsułce dwa razy dziennie… właśnie przed posiłkami, ale o tym masz w artykule, więc radzę uważniej czyytać

  3. u mnie dziewczyny to w pracy biorą i mówią, że nie mają też apetytu dlatego na obiadowe przerwy nie chcą chodzić…

  4. ja jakbym miała nadwagę to bym prędzej się za ćwiczenia wzięła a nie łykała jakieś dziwne tabletki… ale chyba powinnam się już przyzwyczaić do tego, że wszyscy idą na łatwiznę i nikomu się nie chce nic ze sobą zrobić, a szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *