Kategoria: Metody   środa, 02 październik 2013 11:39   Napisał

Nowa metoda kwantowa

Po prostu decydujemy, że cofamy problem do poziomu kwantowego potencjału, zmieniamy jego wibracje, a rzeczywistość się do niej dopasowuje – z trenerka Katarzyna Świstelnicka rozmawia Ranata Arendt-Dziurdzikowska

 

Od kilku lat Metoda Dwupunktowa cieszy się rosnącym powodzeniem w Europie Zachodniej. A teraz dowiaduje sie, że możemy uczyć się jej także w Polsce. I ze jest łatwa do nauczenia. Można będzie „czarować” prawami fizyki kwantowej, a tym samym zmieniać swój świat?


Tak, o ile najpierw oduczymy się postrzegania rzeczywistości jako trwałej i z góry zdeterminowanej. Jest przeciwnie: rzeczywistość
daje się dowolnie kształtować. Praca ta metoda to praca z polem kwantowym (matryca), w którym zawarte są już wszelkie informacje w postaci wzorów wibracyjnych, dotyczących teraźniejszości, przeszłości i przyszłości, wszystkiego we wszechświecie. Ingerujemy w rzeczywistość i operując świadomością, możemy ją zmieniać. To pole kwantowe przenika również osobistą matrycę każdego człowieka, a przepływ informacji następuje dzięki rezonansowi morficznemu, który odkrył i opisał wybitny biolog Rupert Sheldrake.

Możemy wpływać na jakość swojego życia, ponieważ według fizyków kwantowych wszystko – myśli, materia, łącznie z nami – jest
energia i informacja. To my sami – naszymi myślami, uczuciami i nastawieniem – kreujemy swoja rzeczywistość.

Metodę Dwupunktowa można określić jako współczesne narzędzie, pozwalające szybko zmienić wzorce wibracyjne naszych
myśli, warunkowanych poglądami i przyzwyczajeniami.

Kiedy cofniemy swoje problemy do poziomu kwantowego, stworzymy przestrzeń na to, aby w naszej osobistej matrycy zainstalowały się pozytywne informacje, które już istnieją, są zawarte w polu informacyjnym. Niezwykle ważne jest, ze stosując tę metodę, pozostajemy wolnymi ludźmi. Nikt i nic nas nie determinuje, sami podejmujemy decyzje o zmianie: w każdej chwili możemy, jak w piaskownicy, zbudować nowe zamki.

W matrycy zawarte są wszelkie informacje, my tylko otwieramy się na nie. To wzruszające wiedzieć, że od momentu podłączenia się do matrycy wszechświat będzie nas wspierał zawsze, kiedy tego zapragniemy.


Magia?
Do której wszyscy możemy mieć dostęp. I która może dotyczyć każdego aspektu życia: zmiany negatywnych przekonań, aktywizowania sił samouzdrawiających, poprawy relacji, finansów, usuwania skutków traumatycznych przeżyć. Warto podkreślić,
ze przy tej metodzie „terapeuta” nie musi znać tematu, z którym przychodzi dana osoba. Blokady energetyczne, zakłócające jej
szczęśliwe funkcjonowanie, i tak znikną. To jest niesamowite, możliwe do zrozumienia tylko w oparciu o fizykę kwantowa.

Jak pracować z matrycą?
Gdy nasza lewa półkula mózgowa, pracująca analitycznie, logicznie i przetwarzająca informacje jak liniowy procesor, zapozna się z odkryciami fizyki kwantowej, rozpoczynamy przygodę w oparciu o prawa półkule, odpowiedzialna m.in. za imaginacje i pozazmysłowe postrzeganie. To ona gra pierwsze skrzypce w pracy z matryca.

Wyłączając lewą półkulę z jej wartościowaniem i marudzeniem („pewnie u mnie nie zadziała”) i zadając tzw. pytania otwarte do pola, czekamy na podprogowe, archetypowe informacje, wychwytywane tylko przez prawa półkule. Dlatego ważnym elementem pracy jest nieanalizowanie niczego, co sprawia, ze prawa półkula przejmuje dowodzenie. Nam pozostaje tylko ufność w Wyższy Porządek
Rzeczy. Za pomocą świadomości możemy dokonywać rzeczy pozornie niemożliwych – czerpać informacje o zdrowszej wersji
nas samych z wszechświatów równoległych, usuwać blokady energetyczne z przeszłości, integrować pomocne zasoby do naszej
osobistej matrycy. Wszystko to następuje w ułamku sekundy, wystarczy, że wyrazimy intencje i wykonamy technikę dwupunktu.

Na warsztatach uczestnicy otrzymują narzędzie, z którym mogą pracować potem w domu, w drodze do pracy, a nawet w kolejce po zakupy; zawsze wtedy, gdy mają poczucie, że mogą zrobić dla siebie lub innych (także dla zwierząt) coś więcej, gdy potrzebują zmiany, wsparcia lub pomocy, na przykład w chorobie czy w trudnej sytuacji emocjonalnej.

W tym sensie mogą zostać Prawdziwymi Mistrzami Życia. Wystarczy decyzja, że cofamy problem do poziomu kwantowego potencjału, zmieniamy jego wibracje, a nowa rzeczywistość dopasowuje się do tych wibracji.


Skąd pomysł łączenia dwóch punktów w intencji uzdrowienia?
Metoda Dwupunktowa powstała w Niemczech, ale z kompilacji dwóch amerykanskich systemów: Matrycy Energetycznej i Synchronizacji Kwantowej. Richard Bartlett („Matryca Energetyczna”, „Fizyka cudów”) i Frank Kinslow ( „Sekret natychmiastowego
uzdrowienia”, „Sekret kwantowego życia”), uznawani za ojców tej metody, z wykształcenia są chiropraktykami po studiach na akademiach medycznych.

Kilkanaście lat temu obydwaj, niezależnie od siebie, zauważyli, że określone, mentalne połączenie dwóch punktów na ciele lub w polu energetycznym człowieka powoduje pozytywne transformacje w każdej, nie tylko zdrowotnej sferze, zarówno u pacjenta, jak i u nich samych.


Odpowiedź na pytanie, jak to się dzieje, że zmiany mogą nastąpić błyskawicznie, znaleźli właśnie w fizyce kwantowej. Według tej nauki materia może mieć cechy zarówno cząsteczki, jak i fali, a obserwator poprzez fakt świadomego obserwowania powoduje załamanie funkcji falowej, dzięki czemu powstaje nowa rzeczywistość. „Obserwatorem” jest osoba wykonująca dwupunkt na sobie lub na innych.


Jak w praktyce wygląda Metoda Dwupunktowa?
Połączenie miedzy osobami powstaje dzięki dotykowi lub mentalnemu połączeniu dwóch punktów równocześnie. Koncentruje się wiec jednocześnie na obydwu dłoniach, a mój wzrok jest rozproszony. W przestrzeni serca odnajduje uczucie absolutnej radości, wdzięczności i niepodważalnego zaufania w Wyższy Porządek Rzeczy. Moja świadomość obecna jest w różnych miejscach równocześnie. Już w tym momencie organizm osoby, z która pracuje, może wejść z tym stanem w rezonans. Kwanty obydwu osób przyjmują takie same właściwości.

Następnym krokiem jest wybór tematu, który ma ulec transformacji: w jakim obszarze istnieją niekorzystne umocnienia? Czy jest to choroba, blokady psychiczne, przygnębienie, ugruntowane stereotypowe przekonania, czy może lęki. Dzięki rezonansowemu splataniu możliwa jest zmiana w polu kwantowym – cząsteczki stają się fala najróżniejszych możliwości.

Intencją płynącą z serca jest usuniecie blokad, negatywnych odczuć. Podczas mentalnego połączenia wybranych punktów nie myślę już o temacie, wycofuje się. Reszta należy do Wyższego Porządku Rzeczy.

Gdy opowiadam o tym, wykonanie dwupunktu wydaje się skomplikowane, jednak w rzeczywistości jest bardzo proste.

Metoda Dwupunktowa zmieniła moje życie, nigdy nie przypuszczałam, że otrzymam możliwość błyskawicznego moderowania
swojej rzeczywistości. Trudno nazwać tę metodę tylko technika. Jest to bardziej radosny sposób, w jaki funkcjonuje.
To wspaniale wiedzieć, że w każdej chwili mogę sięgnąć do tej magii XXI wieku.

 


 

Najbliższe warsztaty Metody Dwupunktowej I i II stopnia odbędą się:
5–8 pazdziernika w Warszawie z Frauke Kaluzinski (współpraca i tłumaczenie: Katarzyna Swistelnicka).

Zapraszamy terapeutów zainteresowanych pracą z kwantowa Metoda Dwupunktowa i osoby pragnące zmian w swoim życiu. Wszystkie informacje na stronie www.dwupunkt.com

Oceń ten artykuł
(7 głosów)


Zaloguj się, by skomentować