Pokrzywa indyjska – przełom w odchudzaniu

Specjalnie na potrzeby artykułu zbadaliśmy jakim zainteresowaniem internautów cieszy się popularna dzisiaj pokrzywa indyjska. To, co zobaczyliśmy było dla nas zaskakujące: codziennie tysiące osób wyszukuje opinii o pokrzywie indyjskiej, informacji na temat działania substancji forskolina, skutków ubocznych oraz pokrzywy indyjskiej w kapsułkach Forskolin. Tym samym postanowiliśmy rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości i dostarczyć Wam rzetelnych informacji na temat zbawiennego wpływu zielonej kawy na nasz organizm.


Rozmawiamy z dietetykiem, Ewą Bohenko

Co można powiedzieć o pokrzywie indyjskiej?
E.B.: Pokrzywa indyjska to roślina, która porasta subtropikalne regiony świata. Jej występowanie jest szczególnie powszechne w rejonie Azji Południowo – Wschodniej. Tam też roślina była wykorzystywana na potrzeby naturalnej medycyny. Dopiero ostatnie badania jakościowe pozwoliły na wprowadzenie pokrzywy indyjskiej do Europy i całe szczęście (śmiech).

Jaki wpływ ma pokrzywa indyjska na nasz organizm?
E.B.: Pokrzywa indyjska jest naturalnym antydoksantem i silnym przeciwutleniaczem, który możemy odnaleźć właśnie w naturze. Obniża wchłanianie cukru do krwi, zwiększa również czułość komórek na insulinę, reguluje metabolizm.

Co to jest Forskolin?
E.B.: Forskolin jest suplementem diety, który jest nowością na rynku. Ma przełomowe działanie oparte właśnie na pokrzywie indyjskiej. Wykazuje właściwości hamujące wchłanianie glukozy w układzie pokarmowym. Sprawia to, że organizm do prawidłowego funkcjonowania zużywa nagromadzone wcześniej zapasy tkanki tłuszczowej, a nie produkuje nowych, dzięki czemu tracimy na wadze.

Co radzi Pani swoim pacjentom, aby skutecznie walczyli z nadwagą?
E.B.: Przede wszystkim, żeby nie tracili wiary w to, że można schudnąć w każdym wieku. Czasami mówią sobie, że to już nie dla nich, że dieta w ich wieku nic nie da. Błąd! Pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu. Druga sprawa to zmiana nawyków żywieniowych, wyeliminowanie z diety cukrów prostych, które odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej. Bardzo ważne jest, żeby posiłki były pełnowartościowe, bogate w składniki odżywcze. Jedzmy więcej, bo około pięciu razy dziennie, ale w małych ilościach – unikniemy dzięki temu napadów wilczego głodu. I jeśli chcemy szybciej zobaczyć efekty – nie bójmy się stosowania suplementów diety takich jak Forskolin, które oparte są na naturalnych składników.

Czym jest efekt yo-yo i jak go uniknąć?
E.B.: Efekt yo-yo to nic innego jak niepożądane wahania masy ciała, z którymi możemy spotkać się podczas procesu odchudzania. Pojawiają się po odstawieniu środków odchudzających lub nagłej zaprzestaniu aktywności fizycznej. Często nieumiejętnie się odchudzamy, chudniemy bardzo dużo kilogramów w krótkim czasie. Organizm nie ma czasu na przyzwyczajenie się do nowego ciała, więc wraca do starych nawyków. Forskolin jest jednym z nielicznych leków, w których udowodniono brak efektu yo-yo, o czym szczegółowo można poczytać na stronie producenta.


Dziękujemy za wywiad.

Gotowa na błyskawiczne odchudzanie? Do dzieła! Kliknij w poniższy baner i zamów Forskolin za jedyne 137 zł.

10 thoughts on “Pokrzywa indyjska – przełom w odchudzaniu”

  1. hej dziewczyny! 😀 jakie mialyscie rezultaty po tygodniu z forskolinem? u mnie spadly 2 kg i sie zastanawiam czy to duzo czy malo????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *