Pokrzywa indyjska. Rozmowa z dietetykiem

Ostatnio dużo czyta się o zbawiennych właściwościach pokrzywy indyjskiej. Pomaga ona w walce ze zbędnymi kilogramami, a nie wymaga równoległego stosowania diet i wykonywania ćwiczeń. O jej realny wpływ na nasz proces odchudzania zapytaliśmy dietetyka z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego, Katarzynę Sujkę.

dietetyk
Katarzyna Sujka, Dietetyk

Redakcja: Co to jest pokrzywa indyjska?
Katarzyna Sujka: Pokrzywa indyjska jest to roślina, której występowanie można wskazać w regionie Azji Południowo – Wschodniej. Rejony klimatu subtropikalnego umożliwiają jej rozwój, dlatego była ona wykorzystywana w naturalnej medycynie hinduskiej i nie tylko. Generalnie zawarta w niej substancja aktywna – forskolina – to silny przeciwutleniacz, tak więc powstrzymuje niszczącą aktywność wolnych rodników. Posiada właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybiczne.


R:
Jak działa na nasz organizm?
K.S.: Forskolina działa poprzez hamowanie wchłaniania glukozy w jelicie cienkim, a także ogranicza insulinemię. Zmniejszona aktywność insuliny prowadzi do zmniejszenia gromadzenie się tłuszczów i większego zużywania ich rezerw. To z kolei sprawia, że chudniemy.

R: Czy są skutki uboczne stosowania tabletek z tą substancją?
K.S.: Jeśli tabletki są oparte na 100% naturalnych składnikach – nie ma żadnych skutków ubocznych ich stosowania. Forskolina jest bowiem zawarta w pokrzywie indyjskiej, która jest powszechnie znana i całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

R: Jaki produkt z pokrzywą indyjską może Pani polecić?
K.S.: Najlepszym produktem na rynku jest Forskolin, gdyż ma najwyższe stężenie substancji aktywnych w porównaniu do innych suplementów odchudzających. Oprócz ekstraktu z pokrzywy indyjskiej w produkcie tym znajduje się garcinia cambogia, która jest substancją pomocniczą, ketony malinowe, szafran, zielona kawa, która również przyśpiesza metabolizm i usuwa zbędne produkty przemiany materii.

R: Dziękujemy za rozmowę.

Dzięki współpracy naszego serwisu z producentem Forskolinu, półmiesięczną kurację zamówisz za jedyne 137 zł. Kliknij w poniższy baner i dowiedz się więcej:

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

10 thoughts on “Pokrzywa indyjska. Rozmowa z dietetykiem”

  1. wiesz minka zdecydowanie lepiej jest oszczędzić trochę i faktycznie po tym kupić ten forskolin niż wykupywać i tak dużo droższe karnety na siłownie albo urządzenia spalające tłuszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *