preparaty wspomagające odchudzanie

Preparaty wspomagające odchudzanie

Jest wiele różnych sposobów, by pozbyć się nadwagi. Najbezpieczniejsza jest dieta prowadzona pod okiem dietetyka oraz umiarkowany i regularny wysiłek fizyczny.W aptekach oraz w Internecie można znaleźć również liczne preparaty wspomagające odchudzanie. Jest jednak tylko jeden, który zagwarantuje Ci prawdziwy sukces – Forskolin.

Substancje aktywne Forskolinu sprawiają, że suplement ten bije na głowę wszystkie inne preparaty wspomagające odchudzanie. Zawiera on ekstrakt z korzenia i liści pokrzywy indyjskiej, zielonej kawy, garcinii cambogii, morwy białej i szafranu. W połączeniu substancje te pozwalają schudnąć nawet 6 razy szybciej niż podczas stosowania diety!

Spalanie tłuszczu
Forskolin stosuje się 2 razy dziennie. Każdą kapsułkę przyjmujemy na pół godziny przed posiłkiem. W tym czasie metabolizm zaczyna pracować szybciej – wytwarza się więcej insuliny, która zmniejsza poziom cukru we krwi. Dodatkowo składniki Forskolinu zmniejszają apetyt i ochotę na słodycze. Z kolei enzym cykliczny cAMP skutecznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Działanie potwierdzone naukowo
Forskolin jako jeden z niewielu preparatów wspomagających odchudzanie został szczegółowo przebadany. Testy suplementu przeprowadził zespół badawczy Bristow’a i Ginsburg’a, którzy potwierdzają działanie Forskolinu w 89% przypadków. Pacjenci, którzy testowali Forskolin przez miesiąc osiągnęli spadek masy ciała rzędu 8 – 12 kg.

Dawkowanie Forskolinu
Aby schudnąć około 10 kg, należy przyjmować po 2 kapsułki suplementu dziennie. Każdą dawkę należy połknąć pół godziny przed posiłkiem, popijając obficie wodą. Kiedy już schudniesz tyle, ile chciałaś, pomyśl o przedłużeniu kuracji o około 2-3 tygodnie. Wówczas ochronisz swój organizm przed efektem jojo, czyli szybkim powrotem do poprzedniej wagi.

Zamów oryginalny Forskolin bezpośrednio u producenta!

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

10 thoughts on “Preparaty wspomagające odchudzanie”

  1. ktos schudl od forskolinu? moja znajoma ze Stanow to kiedys brala i chwalila ale nie wiem czy lepiej zamowic u niej czy tutaj

    w Polsce na pewno wychodzi taniej……

  2. można tutaj. wystarczy kliknac w obrazek pod artykulem 🙂

    P.S. Ja już 2 opakowanie zamawiam – 6 kg mniej!!!

  3. Najlepiej jest połączyć dietę, ćwiczenia i forskolin 🙂 ja tak zrobiłam i powiem szczerze, że do wszystkiego się człowiek może przyzwyczaić!

  4. oj doskonale to rozumiem! ja jadłam czekoladę codziennie a teraz biorę forskolin i na nią kompletnie apetytu nie mam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *