tabletki na przyrost mięśni

Tabletki na przyrost mięśni

Czy wiesz, że Twoje mięśnie, mimo częstych treningów, mogą nie rozwijać się prawidłowo z powodu niedoboru niektórych substancji w organizmie? Jedną z nich jest L-arginina. Jaka jest jej rola?

L-arginina to białko endogenne, czyli takie, które organizm może wytwarzać sam na bazie innych związków chemicznych występujących w organizmie. Młody człowiek nie potrzebuje dostarczania tego białka wraz z pożywieniem. Niestety wraz z wiekiem dochodzi do zaburzeń w syntezie argininy, dlatego niezwykle ważna jest odpowiednia suplementacja, która uzupełni niedobory białka i wpłynie pozytywnie na pracę całego organizmu.

Jak działa arginina?
Arginina bierze udział w syntezie tlenku azotu, który rozluźnia mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, zwiększając jednocześnie ich światło. Prawidłowy metabolizm tlenku azotu zapobiega powstawaniu takich schorzeń jak nadciśnienie, choroba wieńcowa, arytmia czy miażdżyca.

Białko to ma również wyjątkowe znaczenie dla sportowców. Wspomaga ono metabolizm mięśni, prowadzi do ich wzmożonego rozrostu i redukcji tkanki tłuszczowej. Arginina wpływa bowiem na wzmożoną produkcję tlenku azotu, a ten powoduje dojrzewanie i wzrost nowych komórek mięśniowych.

Men Solution – największa dawka argininy
Tabletki na przyrost mięśni Men Solution zawierają bardzo wysokie stężenie wysoko przyswajalnej L-argininy, pozyskiwanej z naturalnego białka zwierzęcego. Już podczas miesięcznej kuracji możliwy jest znaczny przyrost mięśni. Wystarczy przyjmować po 1 kapsułce przed śniadaniem i przed obiadem, każdą z nich popijając obficie wodą. Men Solution nie tylko poprawia masę, ale również wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia krążenie krwi i dodatkowo wpływa pozytywnie na aktywność seksualną.

Zadbaj o swój wygląd i nabierz masy!

potenga

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Form Explode w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

 

 

10 thoughts on “Tabletki na przyrost mięśni”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *