tanie kremy i maści z apteki na trądzik

3 tanie kremy i maści z apteki do cery problematycznej

Pryszcze, wysuszona skóra oraz worki pod oczami – to jedne z 3 najbardziej znanych problemów dermatologicznych. Co istotne, by z nimi zmagać w ogóle nie należy wydawać fortuny. Marki apteczne nie wydają gotówki na kampanie reklamowe, znane twarze w kampanii czy wysublimowane opakowania, wobec tego wielokrotnie ich artykuły chociaż są tanie, to jakościowo przewyższają te popularnych marek sklepowych. My radzimy, po które z nich zaleca się dotknąć.

Na pryszcze: Pasta Lassari (3 zł)

To preparat, który dzięki olbrzymiej ilości tlenu cynku i kwasu salicylowego świetnie odwadnia krostki. Co więcej: funkcjonuje przeciwdziałające zapalnie. Dlatego opuchliznę wokół mankamentów znika szybko.

Na przesuszoną skórę: Krem Mediderm (8 zł)

INaczej niż mnóstwo kremów dla skóry suchej Mediderm nie klei się oraz nie zostawia tłustej warstwy na cerze. Powoduje także, że występujące zazwyczaj przy przesuszeniach świerzbienie ustaje. Odpowiada za się do skóry delikatnej, ze względu na to że nie posiada w składzie barwników, ani zapachów.

Na zapuchnięte oczy: żel do powiek Floslek ze świetlikiem oraz rumiankiem (6 zł)

O medycznych, oraz zbawiennych dla oczu, cechach liści rumianku wiedziały już nasze babki. Nie jednokrotnie na zaczerwienienia oraz obrzęk stosowałyśmy zwykłą, rumiankową herbatkę. Nic więc dziwnego, że Floslek z ekstraktem z liści rumianku tak efektywnie oddziałuje na sprawność naskórka pod oczami. TYmczasem świetlik medyczny używa się przy bakteryjnych zapaleniach spojówek. Mamy więc duet doskonały!

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *