Co jest dobre na odchudzanie dla kobiet?

Uniwersalnych recept na odchudzanie jest dużo i jeszcze raz tyle. Niektóre proponują nam rezygnację z niektórych produktów żywnościowych, inne diety bazują wyłącznie na składnikach o roślinnym pochodzeniu. Jak w takim razie powinniśmy wybrać to, co jest dobre dla odchudzanie dla naszej osoby? Przy wyborze zdecydowanie powinniśmy kierować się wiedzą ekspertów w zakresie zdrowego żywienia, którzy rekomendują tylko naturalne suplementy.

Złe nawyki żywieniowe

W wytrwaniu w odpowiedniej diecie najtrudniejsza jest rezygnacja z własnych nawyków, zwłaszcza gdy były one niekiedy wpajane od dzieciństwa. Oto lista grzesznych przyjemności, które zdecydowanie utrudniają nam odchudzanie:

1. Rozpraszanie uwagi – podczas spożywania posiłków często oglądamy telewizję, sprawdzamy pocztę na komputerze, rozmawiamy przez telefon i w ten sposób nie zwracamy uwagi na ilość tego, co mamy na talerzu. Wtedy zdecydowanie jemy więcej niż powinniśmy.
Recepta: kontroluj to, co jesz i podczas spożywania posiłków skupiaj się wyłącznie na jedzeniu.

2. Szybkie jedzenie – spożywanie posiłków w pośpiechu, bo inaczej ostygną – brzmi to znajomo, prawda? W końcu jedząc szybko, jemy więcej. Czas to zmienić!
Recepta: wolno przeżywaj każdy kęs, włącznie z przerwami pomiędzy kolejnymi.

3. Zjadanie wszystkiego, co mamy nałożone na talerzu – to jest największy nasz błąd, bo w końcu, co niby mielibyśmy zrobić z resztką jedzenia? Wyrzucić szkoda, zjeść nie jesteśmy w stanie, ale jednak jemy, bo naszym wyznacznikiem jest pusty talerz.
Recepta: nakładaj niewielkie porcje jedzenia bądź dziel się posiłkami z najbliższymi.

4. Używanie wielkich talerzy – źle wygląda nałożenie niewielkiej porcji na duży talerz, prawda? Nasz umysł jest przyzwyczajony, że nasz posiłek zajmuje cały talerz i tylko wtedy jesteśmy w stanie się najeść do syta.
Recepta: posiłki nakładaj na talerze śniadaniowe, dzięki czemu zjesz mniej, ale będziesz mieć świadomość, że posiłek był sycący… w końcu zajmował cały talerz!

Forskolin

Przygotowane rady to jedynie wskazówki, które uświadamiają nam, jakie na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie niewłaściwe nawyki żywieniowe. Dzięki radom, będziecie bardziej świadome trybu odżywiania i tego, co jest dobre na odchudzanie. Oczywiście, nieodłącznym elementem jest także Forskolin – wyciąg w korzeni pokrzywy indyjskiej zawarty w niewielkich kapsułkach. To on pozwoli Wam zgubić zbędne kilogramy bez wyrzeczeń oraz ćwiczeń. Jednocześnie pamiętajcie, że nawyki żywieniowe można zmienić, dlatego postawcie na zdrowy tryb życia i zmiany wsparte suplementami diety!

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

Redakcja Autor

Komentarze

  Kaja

  (29 stycznia 2015 - 13:22)

  ej to prawda! jak rozmawiam przez telefon to non stop coś chrupie! a potem idzie w boczki!

  ariana

  (29 stycznia 2015 - 15:23)

  najgorsze jest jedzenie i ogladanie tv! wtedy to az glupio tak siedziec ii nic nie szamać!

  bunny

  (30 stycznia 2015 - 13:25)

  ja wtedy przegryzam marchewkę 🙂 dobrze się chrupie i jest tysiąc razy zdrowsza niż chipsy! dziewczyny nie ma co podjadać! trzeba się brać za siebie, kupować forskolin i do dzieła! 🙂

  Milena

  (30 stycznia 2015 - 20:26)

  ta jaka nakrecona… ale to dobrze, dobrze! ja juz zamowilam forskolin dla siebie i siostry! wiadomo razem odchudzac sie jest razniej :))

  mini

  (1 lutego 2015 - 09:28)

  hej dziewczyny a dlugo czekalyscie na paczke zz tym forskolinem??????????? zdaze sie odchudzic na walentynki????????

  kuchareczka

  (2 lutego 2015 - 13:29)

  Paczka idzie dwa dni – spokojnie wyrobisz się ze schudnięciem 😛

  katarzynka

  (6 lutego 2015 - 13:33)

  ile wam sie udalo schudnac? mi poki co spadlo 3 kg 😀

  Zuza

  (10 lutego 2015 - 13:34)

  mi 4,5 kg w dwa tygodnie i jestem przeszczesliwa! chce w koncu byc atrakcyjna dla swojego chlopaka! 🙂

  Lipka

  (13 lutego 2015 - 13:36)

  od kiedy to odchudzamy sie dla facetow? nie chce wyjsc tu na jakas feministke czy cokolwiek ale wedlug mnie powinnismy sie odchudzac dla samych siebie a nie po to zeby sie komus przypodobac…

  agawka

  (14 lutego 2015 - 16:39)

  forskolin super tableteczki <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *