Co na problem ze wzwodem?

Statystycznie 1,5 miliona mężczyzn cierpi na zaburzenie erekcji, lecz jedynie 10% z nich jest zdecydowanych na leczenie impotencji. Czemu odsetek jest tak mały? Panowie obawiają się wizyty u lekarza, czują się zawstydzeni swoim problemem, obawiają się ośmieszenia, krępują się przed swoją partnerką, a jednocześnie nie są dostatecznie poinformowaniu o sposobach leczenia. I tu tkwi cały problem!

Garść informacji naukowych

Z punktu widzenia fizjologii, by mógł pojawić się pełny wzwód konieczne jest jednoczesne wystąpienie dwóch czynników – popędu seksualnego i podniecenia. Wtedy męskie doznania zmysłowe są przekazywane prosto do rdzenia kręgowego i ośrodka erekcyjnego, a stamtąd do ciał jamistych członka. To z kolei powoduje zwiększony dopływ krwi i erekcję. Sprawa wydaje się prosta, lecz zakłócenie którekolwiek z elementów może doprowadzić do zaburzenia, a stąd krótka droga do braku kontaktów seksualnych z partnerką.

Przyczyny zaburzenia

Seksuolodzy dzielą zaburzenia na 3 rodzaje, wśród których można wymienić:

 • schorzenia organiczne – w tej grupie można wymienić miażdżycę, chorobę układu krążenia, choroby neurologiczne i zaburzenia na tle hormonalnym.

 • schorzenia psychogenne – podstawą tutaj jest lęk wynikający z długiej abstynencji, uprzednich niepowodzeń, a dodatkowo niska samoocena, wymagająca postawa partnerki, a nawet pesymistyczne nastawienie.

 • schorzenia mieszane – wynikają one ze stosowania leków, których skutkiem ubocznym są zaburzenia wzwodu czy też niektórych nałogów (np. palenia papierosów).

Suplementy

Co na problem ze wzwodem możemy poradzić? Jedna droga prowadzi do gabinetu lekarskiego, w którym specjalista wykona dla nas liczne badania. Nie brzmi to zachęcająco, prawda? Druga droga to zakup naturalnych suplementów Potenga Sex Power Increase, które wspomogą mężczyzn w osiągnięciu pełnej sprawności. Bądź gotowy do łóżkowych eksperymentów, próbuj nowych pozycji i zaskocz swoją kobietę, sprawiając jej wielokrotny orgazm! To jest Twój czas!

potenga

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
POTENGA w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

Zamów teraz!

Redakcja Autor

Komentarze

  Bartas

  (15 czerwca 2015 - 21:23)

  U mnie pomocą okazała się zmiana diety oraz aktywnieujszy tryb życia plus właśnie potenga. Działań niepożądanych naprawdę niewiele, a pożądane jak najbardziej – w 20 minut jestem w pełni gotowy i wszystko gra.

  Olek

  (16 czerwca 2015 - 09:28)

  Bartas jak dawkujesz?

  Mops

  (19 czerwca 2015 - 13:35)

  wydaje mi sie ze to sciema i nie dzialaja te tabletki tak jak np wiagra

  Ewelina

  (23 czerwca 2015 - 15:44)

  no jak wiagra to na pewno nie zadziała, bo to wyłącznie naturalny skład 🙂 ale moge potwierdzić, ze podczas naszych starań o dziecko maz byl w swietnej formie, teraz odkad jestem w ciazy troche przystopowalismy ale nadal od czasu do czasu bierze 😉

  Dobry Smak

  (29 czerwca 2015 - 10:10)

  a co jest w tym składzie?

  Manamana

  (2 lipca 2015 - 19:25)

  na pewno jest arginina i korzeń maca, reszte napisze jak bede w domu, bo nie mam przy sobie opakowania 😀

  Iwo

  (5 lipca 2015 - 19:27)

  mam pewne watpliwosci co do skutecznosci tego SPECYFIKU

  Pablo

  (10 lipca 2015 - 17:12)

  u mnie problemem były doświadczenia z poprzednią partnrka, ktora miala duze wymagania. z nowa partnerka miałem trochę problemy na poczatku, bo chcialem spelnic jej oczekiwania, ale wiele sobie wyjasnilismy i wiem, co jest dla niej najwazniejsze.

   Goś

   (14 lipca 2015 - 12:31)

   Rozmowa to czasem najlepsza terapia 😉

  Tomi

  (14 lipca 2015 - 22:32)

  ile za przesyłkę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *