Czas na zmiany – krem Lefery!

Krem przeciwzmarszczkowy – kiedy najlepiej zacząć go używać? Okazuje się, że już po 25 roku życia skóra powoli wiotczeje i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. To odpowiedni czas na stosowanie kosmetyków spowalniających proces starzenia. Korzystanie z odpowiednio dobranych do danego typu skóry kremów jest o wiele prostsze niż likwidowanie zaawansowanych zmarszczek poprzez drogie zabiegi kiedy jesteśmy już w dojrzałym wieku. Zdolność skóry do regeneracji jest już wtedy o wiele mniejsza. O zasadności używania kremów przeciwzmarszczkowych w młodym wieku rozmawiamy dziś z konsulatantką – dermatologiem dr Anną Zawadzką.

Dlaczego warto używać kremu przeciwzmarszczkowego Lefery? Wiele mówi się o tym, że kremy przeciwstarzeniowe powinno się stosować już po 25. roku życia. Czy to prawda?

Rzeczywiście, krem przeciwzmarszczkowy Lefery pomaga na wiele problemów, jakie pojawiają się po 25 roku życia, takich jak zmęczona cera, pierwsze załamania wokół oczu i ust. Działanie zawartych w kremie Lefery składników aktywnych takich jak kwas haliuronowy, D-panthenol, kolagen i olej z ogórecznika w widoczny sposób spłyca zmarszczki, likwiduje oznaki starzenia i hamuje przyszłe procesy z tym związane.

Czy stosowanie kremu przeciwzmarszkowego już po 25 roku życia nie sprawi, że skóra przyzwyczai się do składników aktywnych i w późniejszym wieku nic już na nią nie zadziała?

Dobry krem jest filarem pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Tak naprawdę, oznaczenia wieku na opakowaniach kremów służą bardziej celom marketingowym. Do kremu oznaczonego 25+ często dobiera się tańsze składniki, by taki produkt łatwiej się sprzedał. Dlatego nie jest prawdą, że jeśli w młodym wieku sięgamy po mocne kosmetyki przeciwstarzeniowe – takie jak krem Lefery to w wieku dojrzałym, żaden krem już nam nie pomoże. Jest wręcz odwrotnie, kremy tego typu działają profilaktycznie – przygotowują skórę na wyzwania jakie stoją przed nią już po 40-tym roku życia.

Załóżmy, że znalazłyśmy dla siebie odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy. Czy sam krem wystarczy? Czy możemy mu jakoś pomóc w aktywnym działaniu?

Zdecydowanie warto regularnie złuszczać swoją skórę. Nawet najlepszy krem nie pomoże, kiedy pory skóry nie są dogłębnie oczyszczone. Wszelkie peelingi, w miarę możliwości – ziarniste, gdyż enzymatyczne mają słabsze działanie – zwiększają szansę dotarcia aktywnych składników do głębszych warstw skóry. Tak więc złuszczanie skóry, może bardzo podnieść skuteczność danego kosmetyku.

lefery

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Krem LEFERY w niższej cenie!

za 513 zł 231 ZŁ

Redakcja Autor

Komentarze

  barbara

  (24 października 2015 - 16:46)

  koniecznie spróbuje 🙂

  olga

  (24 października 2015 - 16:47)

  ja też, bo jestem bardzo ciekawa efektów! koleżanka próbowała i z tego co wiem, to efekty były świetne!

  monika-bartoszek

  (24 października 2015 - 16:50)

  ja nigdy nie zamawialam kosmetyków przez internet i sie troche obawiammm

  jola

  (25 października 2015 - 16:50)

  próbował ktoś lefery?

  martyna

  (26 października 2015 - 16:51)

  Kupiłam swojej mamie i była zachwycona! Tata się nie może napatrzeć 🙂

  Krzysztof

  (1 listopada 2015 - 19:44)

  o lol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *