Dieta 1500 kalorii

Co warto o niej wiedzieć?

Jak schudnąć, a jednocześnie dostarczyć do organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych? Rozwiązaniem jest dieta 1500 kalorii, dzięki której nadprogramowych kilogramów pozbędzie się każdy – kobieta, mężczyzna, osoby otyłe bądź wykonujące ciężką pracę fizyczną. Na czym dokładnie ona polega? Już wyjaśniamy!

Dieta a plan odchudzający

Szukając sposobu na szybkie odchudzanie, nie znajdziemy go w diecie 1500 kalorii. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dieta stanowi długofalowy plan żywieniowy, zgodnie z którym kilogramy tracimy wolniej. Możemy się spodziewać spadku rzędu 0,5 do 2 kg tygodniowo, lecz z gwarancją braku efektu jo-jo. By wprowadzić taką dietę potrzebna nam jest cierpliwość i systematyczność. Według zaleceń powinniśmy dostarczać 77 g białka, 208 g węglowodanów, 42 g tłuszczu i 25 g błonnika.

Produkty zakazane

Dieta 1500 kalorii wyklucza cukier i sól, dlatego starajmy się ograniczyć ich ilość. Konieczna jest także rezygnacja z tłustych mięs, podrobów i przetworów mięsnych, dań gotowych oraz posiłków z puszek. Zapominamy także o panierowaniu i smażeniu.

Produkty zalecane

Co zatem warto wybierać? Przede wszystkim ryby, dobrej jakości wołowinę, cielęcinę i drób. Zamiast niezdrowego smażenia, wypróbujmy duszenie, gotowanie na parze, pieczenie w folii bądź grillowanie. Tradycyjne ziemniaki zastąpmy kaszą lub makaronem razowym. Podobnie sprawa przedstawia się w przypadku pieczywa – sięgajmy po razowe chleby, które są bogactwem błonnika i witamin z grupy B. Tłuszcze zwierzęce zastąpmy tłuszczami pochodzenia roślinnego. Nie zapominajmy o odpowiednim nawodnieniu, dlatego postawmy na niegazowaną wodę mineralną, herbaty zielone, czerwone bądź ziołowe.

Suplementacja

Podejmijmy zmiany w sposobie odchudzania. One nie tylko pomogą nam zgubić dodatkowe kilogramy, ale poprawią kondycję naszego zdrowia. Wprowadźmy naturalną suplementację Forskolin, która dostarczy składników odżywczych, a przy tym spotęguje tempo utraty kolejnych kilogramów. Bądźmy szczupli i zdrowi!

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *