Jak zwiększyć sprawność seksualną?

Dostałem ostatnio tajemniczego e-maila bez podpisu. Pomyślałem – czemu ktoś wstydziłby się podpisać pod swoją wiadomością? Ale kiedy przeczytałem resztę treści wszystko stało się jasne: problemy z potencją i odwieczne pytanie „jak zwiększyć sprawność seksualną?”

Taka jest niestety prawda: wstydzimy się. A to błąd, bo badania wykazują, że problemy z potencją odnotował przynajmniej raz w życiu prawie co trzeci mężczyzna! Jak widzicie ten problem jest powszechny, dlatego nie ma się czego wstydzić. Powiedziałbym nawet, że należy o nim mówić, dlatego, że tylko w ten sposób możemy jakoś mu przeciwdziałać.

1. Odpowiednie podejście
Tak jak wspomniałem wcześniej, bardzo ważne jest odpowiednie podejście. Należy zaakceptować problem i pod żadnym pozorem nie wywierać na sobie presji – to tylko pogorszy sytuacje! Jestem pewien, że w prawie 50% przypadków sprawę załatwi wyluzowanie i zaprzestanie roztrząsania tej wstydliwej przypadłości.

2. Konsultacja ze specjalistą
Potencja odzwierciedla kondycję całego organizmu, dlatego, kiedy wszystko było dobrze i któregoś dnia, nagle przestałeś „stawać na wysokości zadania”, powinieneś skonsultować to z lekarzem. Prawdopodobnie to nic poważnego, ale badania nigdy nie zaszkodzą, a lekarz może też doradzić Ci w profesjonalny sposób, jak zwiększyć sprawność seksualną.

3. Odpowiednia dieta
Odpowiednia dieta to nie mój wymysł, ale coś, co naprawdę może Ci pomóc. Przestań jeść śmieciowe jedzenie, odrzuć alkohol i papierosy, które zmniejszają potencję. Przerzuć się na „prawdziwe” jedzenie: owoce, warzywa, kasze, mięso. Popraw kondycję całego organizmu a od razu dostrzeżesz poprawę w sferze intymnej.

4. Potencja to Potenga
Moją tajną bronią jest suplement diety o nazwie Potenga. Preparat ten składa się z samych naturalnych składników, dlatego nie musisz obawiać się jego stosowania, tak jak to czasem bywa w przypadku innych preparatów tego typu. Zawiera L- argininę, która rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa energię. Tym samym, Twoja erekcja będzie trwać i trwać a doznania staną się dużo mocniejsze. Dodatkowo, do Potengi dodano naturalne wyciągi, takie jak: ekstrakt z macy, pachnotki i buzdyganka, które przy regularnym stosowaniu wpływają na powiększenie penisa nawet do 3cm! Potenga to według mnie najlepsza odpowiedź na postawione w wiadomości pytanie „jak zwiększyć sprawność seksualną?”.

Redaktor Mariusz B.

potenga

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
POTENGA w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

Zamów teraz!

Redakcja Autor

Komentarze

  Emil

  (23 maja 2015 - 15:50)

  to w koncu przyznawać się czy nie przyznawać? a jeśli tak, to przed kim panie redaktorze 😀

  Iglo

  (16 czerwca 2015 - 10:53)

  wydaje mi się, że chodzi po prostu o pogodzenie się z tym, że nie wszystko działa jak trzeba no i żeby podjąć jakieś kroki to by wypadało pójść do lekarza, porozmawiać z partnerką itd.

  P.P.

  (4 lipca 2015 - 12:59)

  właśnie zamówiłem suplement, zobaczymy co z tego wyjdzie

  Kamil

  (9 lipca 2015 - 15:00)

  staramy sie z żoną o dziecko mysliscie ze ten preparat moze zaszkodzić?

  Asik

  (12 lipca 2015 - 18:14)

  nie zaszkodzi, mój Misiek to brał, jak staraliśmy się o dziecko. czasem miał problemy z potencją no i dziecka dłuuuuugo nie było. Robiliśmy setki róożnych badań no i androlog zalecił suplementy z macą i buzdygankiem. Wybraliśmy Potengę i efekty są 😀 Nasz synek, cały i zdrowy 4 kilo żywej wagi po urodzeniu, właśnie ząbkuje :/

  Las

  (13 lipca 2015 - 11:18)

  mnie to ciekawi, czy sa jakies mozliwe skutki uboczne? mam bardzo wrazliwy zoladek

  piotr

  (13 lipca 2015 - 12:20)

  ja ni emiałem

  Michał

  (14 lipca 2015 - 12:21)

  jaki jest skład supleemntu i czy te składniki są bio?

  marcin

  (14 lipca 2015 - 15:33)

  to już sprawdź na stronie producenta dokladnie, na pewno jest korzen maca i witaminy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *