jak spalić tłuszcz

Najskuteczniejsze spalacze tłuszczu

Poszukujesz skutecznych spalaczy tkanki tłuszczowej, ponieważ masz ochotę zredukować wagę eliminując nadwyżki warstwy tłuszczu, ale nie tracąc mięśni? Wskażemy ci najlepsze spalacze tkanki tłuszczowej. Będziesz zaskoczona!

W dietetyce uznaje się, że kg warstwy tłuszczu to magazyn 7000 tys. kcal! Przeciętna kobieta, o optymalnej obecności warstwy tłuszczu w ciele na pułapie 22% oraz masie ciała 60 kg nosi 13 nadprogramowych kilogramów zapasowego tkanki tłuszczowej. To odpowiednik mniej więcej 91000 tysięcy kcal!  W skrajnej sytuacji taki magazyn pozwoliłby żyć bez posiłków poprzez mniej więcej 45 dni. Gdy kłopotem jest zbyt duża ilość warstwy tłuszczu należy przyczynić się do tzw. minusowego bilansu energetycznego, aby rozbudzić ciało do powolnego zużywania zasobów. Jak to wykonać?

Krok 1. Zobacz własne zapotrzebowanie kaloryczne.

Krok 2. Ustal szybkość stawienia czoła zbędnym kilogramom oraz wartość kaloryczną diety wyszczuplającej.

Im wolniej będziesz chudła tym dobrze. Za dobre tempo zrzucania wagi przyjmuje redukcję od 0,5 do 1 kg w ciągu tygodnia.

  • Jeżeli pragniesz chudnąć 1 kg w ciągu tygodnia od własnego zapotrzebowania dziennie odejmij 1000 kcal.
  • Analogicznie, jeżeli pragniesz chudnąć 0,5 kg w ciągu tygodnia od własnego zapotrzebowania w przeliczeniu na dzień odejmij 500 kcal.

Czy te artykuł jest na temat? Wszak miało być o skutecznych spalaczach tkanki tłuszczowej, a póki co jest jedynie lekcja matematyki! Odpowiedz sobie na pytanie: skoro, aby zmniejszyć wagę należy w przeliczeniu na dzień wziąć z diety od 500 do 1000 kcal, to czy jakikolwiek związek, dodatek do jedzenia, suplement może to wykonać? Czy spalacze tkanki tłuszczowej pomagają? Na nieszczęście nie. Spalacze tkanki tłuszczowej – to brzmi zachęcająco, a także sugeruje, że będzie wystarczające łyknąć tabletkę (tak jak wciska się play na odtwarzaczu), a tłuszcz ulotni się. Producentom tabletek suplementacyjnych promowanych jako efektywne spalacze tkanki tłuszczowej zależy, abyś wracała po ich składniki poprzez wakacji. W ich interesie nie leży efektywne, nieodwracalne spalenie tkanki tłuszczowej.

Więc co jest najlepszym spalaczem tkanki tłuszczowej za granicą? Droga internautko – ty nim jesteś! To twoje oddziaływania mogą doprowadzić do utraty warstwy tłuszczu. Nie uczyni tego „super, hot thermo burner”.

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *