Neofossen – czy schudnę? Opinie, komentarze, ocena, promocje

Nasze problemy z odchudzaniem trwają odkąd pamiętamy. Razem z żoną testujemy działanie produktów odchudzających z oficjalnych sklepów. Po kilkunastu nieskutecznych środkach i wielu skutkach ubocznych – trafiliśmy na Neofossen. Poniżej prezentujemy, jakie są efekty stosowania i działanie. Oto nasza recenzja środka Neofossen.

Jak trafiliśmy na Neofossen?
Nie było trudno trafić na Neofossen – w internecie jest bardzo popularny. Ciągle tylko widzieliśmy promocje na oficjalnych sklepach producentów. Oczywiście, to nas nie kupiło. Czynnikiem decydującym o kupnie Neofossenu były komentarze, opinie i recenzje znalezione w sieci. Także na forach internetowych widzieliśmy dużo przychylnych opinii odnośnie odchudzania z Neofossenem. Zdecydowaliśmy się kupić Neofossen dopiero po dokładnym zapoznaniu się z etykietą i sprawdzeniu czy jest on bezpieczny dla zdrowia. Wyczekaliśmy też korzystną promocję 🙂

Neofossen – działanie i efekty
Zadaniem Neofossenu jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Tym samym jego działanie ma na celu pozbycie się zbędnych kilogramów. Przyjmowanie Neofossenu w połączeniu z aktywnością fizyczną i dietą ma – czytamy w oficjalnym sklepie producenta – zagwarantować zrzucenie nawet 12 kilogramów w miesiąc (tę informację znaleźliśmy w wielu opiniach w sieci). Jak to jest właściwie możliwe? Otóż Neofossen bazuje tylko na naturalnych składnikach. W składzie Neofossenu znajdziemy wyciąg z pokrzywy indyjskiej. Ten odpowiada za działanie detoksykacyjne i przyspieszanie metabolizmu. W pokrzywie indyjskiej znajduje się bowiem forskolin – działa na poziomie komórkowym – stąd właśnie tak wysoka skuteczność Neofossenu. Pozytywne komentarze zbiera także kolejny składnik preparatu, którym jest garcina cambogia. Dzięki zawartemu w niej kwasowi hydroksycytrynowemu odczuwamy mniejszy apetyt, przyspiesza nasza przemiana materii oraz zmniejsza się poziom cholesterolu. Przedostatnim składnikiem Neofossenu jest ekstrakt z zielonej kawy. Ma podobne działanie do poprzedniej rośliny z tą różnicą, że dodatkowo ma wpływ na ograniczenie wchłanianego w organizmie cukru. Składnikiem uzupełniającym Neofossen jest jod. Dzięki niemu możliwe jest unormowanie przemian metabolicznych.
W efekcie stosowanie Neofossenu ma być cudownym, zdrowym i bezpiecznym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramów. I wiele recenzji to potwierdza. Ale czy tak jest w istocie? Czy w oficjalnym sklepie dowiemy się cokolwiek o skutkach ubocznych Neofossenu? Wiemy na pewno, że wciąż trwa promocja, z której my skorzystaliśmy.

Czy Neofossen ma skutki uboczne?
Czytamy na wielu oficjalnych i nieoficjalnych sklepach, że wystarczy przyjmować Neofossen zgodnie z zaleceniami przez określony czas (powiedzmy miesiąc), by pojawiły się widoczne efekty. Neofossen zbiera mnóstwo dobrych recenzji, komentarzy i opinii. Nas przed zakupem interesowało jednak coś jeszcze prócz skuteczności – czy nabawimy się skutków ubocznych? W końcu zrzucenie tak dużej liczby kilogramów w krótkim czasie jest obciążające dla organizmu. I Neofossen to przecież tylko suplement. Dowiedzieliśmy się jednak, że dzięki 100% naturalności składu, Neofossen jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Wpływa przecież na naturalnie zachodzące w organizmie procesy. Całość dopełnia to, że w składzie znajdują się też witaminy i minerały.

Skutki uboczne? Nasza recenzja działania Neofossenu
To wszystko było dla nas bardzo logiczne. Ze względów bezpieczeństwa kupiliśmy (i to jeszcze w promocji!) Neofossen w oficjalnym sklepie producenta. Już po tygodniu przyjmowania tabletek – pojawiły się efekty. Po dwóch tygodniach ja straciłem 5 kg, a żona – 6 kg. Oczywiście, przyjmowaliśmy Neofossen dalej. I tak po 2 miesiącach łącznie straciliśmy 25 kg! Wciąż wydaje się nam niewiarygodne, że dzięki zwykłemu suplementowi diety jakim przecież jest Neofossen osiągnęliśmy coś, co zawsze było dla nas niemożliwe. Jak czytaliśmy wcześniej komentarze i opinie – pewnie, że w nie nie wierzyliśmy!
Przez cały ten czas byliśmy aktywni fizycznie (głównie jazda na rowerze i spacery) oraz jedliśmy w miarę zdrowo (zero fast foodów). Nie było żadnych intensywnych treningów ani katorżniczych diet. A zanim zaczęliśmy brać Neofossen, to nasza waga i obwody przy takim trybie życia stały w miejscu. Skutki uboczne Neofossenu? Żadnych nie zanotowaliśmy. Chyba, że skutkiem ubocznym można nazwać diametralny spadek wagi 😉

Jakie jest działanie Neofossenu?
Zauważyliśmy, że efekty stosowania Neofossenu są podzielone na fazy. Na początku, Neofossen wpływa na pozbycie się toksyn z organizmu. Czuliśmy się znacznie zdrowsi, wypoczęci i pełni życia. To też dzięki temu, że Neofossen ma działanie uodparniające. Nie tylko przed chorobami, ale i przed stresem. W kolejnej fazie Neofossen wpłynął na sukcesywną utratę tkanki tłuszczowej. Mieliśmy unormowany apetyt, dobry cholesterol a kilogramy na wadze ciągle leciały na łeb na szyję. Pod koniec kuracji z Neofossenem nie zauważyliśmy specjalnie różnicy. Doczytaliśmy jednak, że jest to moment stabilizacji organizmu. Dzięki takiemu łagodnemu przejściu, nie było mowy o efekcie jojo czy innych skutkach ubocznych. Neofossen zrobił wszystko za nas.

Neofossen – czy polecamy ten produkt?
Oczywiście! Żadnych skutków ubocznych, w składzie same naturalne składniki, skuteczne i szybkie działanie oraz gwarantowane efekty. Naszym zdaniem wszystkie opinie, recenzje i komentarze o Neofossenie mówią prawdę. Nie ma lepszego środka przyspieszającego odchudzanie niż Neofossen. Należy jednak pamiętać, by kupić Neofossen w oficjalnym sklepie producenta. Często pojawiają się tam korzystne promocje. W innych sklepach też są promocje – ale nie mamy żadnej gwarancji, że dostaniemy oryginalny Neofossen. Ważne jest także stosowanie środka zgodnie z przeznaczeniem i stosowanie się do zaleceń zamieszczonych na ulotce. Dzięki temu w krótkim czasie i bez wielkiego wysiłku można zrzucić sporą liczbę kilogramów. Efekty do pozazdroszczenia. Dla nas Neofossen był strzałem w dziesiątkę!

Ostatnio dużo czyta się o zbawiennych właściwościach kwasu chlorogenowego. Pomaga on w walce ze zbędnymi kilogramami, a nie wymaga równoległego stosowania diet i wykonywania ćwiczeń. O jego realny wpływ na nasz proces odchudzania zapytaliśmy dietetyka z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego, Katarzynę Sujkę.


Katarzyna Sujka, Dietetyk

Redakcja: Co to jest kwas chlorogenowy?
Katarzyna Sujka: Kwas chlorogenowy jest organicznym związkiem chemicznym, który odnajdujemy w owocach kawowca, w ziarnach zielonej kawy. Jest to silny przeciwutleniacz, tak więc powstrzymuje niszczącą aktywność wolnych rodników. Posiada właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybiczne.

R:
Jak kwas chlorogenowy działa na nasz organizm?
K.S.: Kwas chlorogenowy działa poprzez hamowanie wchłaniania glukozy w jelicie cienkim, a także ogranicza insulinemię. Zmniejszona aktywność insuliny prowadzi do zmniejszenia gromadzenie się tłuszczów i większego zużywania ich rezerw. To z kolei sprawia, że chudniemy.

R: Czy są skutki uboczne stosowania tabletek z tym kwasem?
K.S.: Jeśli tabletki są oparte na 100% naturalnych składnikach – nie ma żadnych skutków ubocznych ich stosowania. Kwas jest bowiem zawarty w zielonej kawie, która każdemu z nas jest znana i całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

R: Jaki produkt z kwasem chlorogenowym może Pani polecić?
K.S.: Najlepszym produktem na rynku jest CGA800, gdyż ma najwyższe stężenie kwasu chlorogenowego w porównaniu do innych suplementów odchudzających. Stężenie wynosi aż 50%. Oprócz kwasu chlorogenowego w produkcie tym możemy odnaleźć stearynian magnezu, który jest substancją pomocniczą, sproszkowany ekstrakt z zielonej herbaty, przyśpieszający metabolizm i usuwający zbędne produkty przemiany materii, a także krzem, mąkę ryżową i celulozę.

R: Dziękujemy za rozmowę.

Chcesz skutecznie wspomóc proces odchudzania?

W ramach podjętej z producentem współpracy możemy zaoferować Ci produkt CGA800 w promocyjnej cenie:

137 ZŁ

Redakcja Autor

Komentarze

  Marta

  (18 września 2018 - 12:50)

  Kupiłam Neofossen kilka dni temu, przesyłka przyszła szybciej niż się spodziewałam. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało – podzielę się z Wami opinią, jak już będzie po wszystkim 🙂

  Natalia

  (18 września 2018 - 16:04)

  A nie uważasz, że mimo wszystkich tych pozytywnych opinii i komentarzy w sieci, nie warto płacić tyle za jakiś suplement? Ja jakoś średnio wierzę, że Neofossen daje takie efekty. Ba! Że jakikolwiek spalacz tłuszczu rzeczywiście działa ;p

  Ola

  (18 września 2018 - 20:32)

  Chyba odnosisz się do supli zbyt po macoszemu. Każdy spalacz ma składnik aktywny, który po prostu działa. No na przykładzie Neofossenu – masz pokrzywę indyjską i zieloną kawę. Od lat znamy ich właściwości. To tak jakbyś powiedział, że w kawie nie ma kofeiny i wcale nie pobudza 😮

  Weronika

  (18 września 2018 - 23:06)

  I ja myślę, że naturalne preparaty odchudzające działają. W końcu też w oficjalnym sklepie jest informacja, że Neofossen WSPOMAGA odchudzanie. Więc nie można siedzieć na tyłku, brać tabletki i czekać na cud. Trzeba się ruszyć, a Neofossen po prostu pomoże osiągnąć cel.

  Dagmara

  (19 września 2018 - 09:47)

  E tam, same brednie, pozytywne opinie i komentarze? Przecież to może napisać ktokolwiek – np. ktoś kto ćwiczy dużo, ma dietę i tak dalej. Wiadomo, że schudnie, a jak bierze dodatkowo suplement, to już w ogóle. Tylko, że to jego zasługa a nie jakiegoś środka.

  Ewa

  (19 września 2018 - 11:31)

  Myślę, że spróbować warto. Sama zamówię. To nie są duże pieniądze, a jeśli ma znacznie pomóc w odchudzaniu, to naprawdę warto.

  Beata

  (20 września 2018 - 11:38)

  Mnie ta recenzja przekonała 🙂 Zamawiam! Widziałam gdzieś, że jest promocja. Da ktoś link do oficjalnego sklepu?

  Ola

  (20 września 2018 - 12:16)

  W artykule masz, na samej górze 😀

  Beata

  (20 września 2018 - 13:19)

  Dzięki!

  Daria

  (21 września 2018 - 15:54)

  Mam podobne zdanie. Sam preparat cudów nie czyni. Pewnie trzeba nieco spasować z niezdrową dietą i ruszyć się chociaż na ten rower. Ale o spalaczach tłuszczu wiem już trochę, bo interesuję się tematem. I wiem też, że taki skład jak jest w Neofossenie na pewno przyspiesza metabolizm.

  Magda

  (21 września 2018 - 19:40)

  Polecam! Udało mi się schudnąć 10 kg w miesiąc. To aż niewiarygodne, że się tak da. Pamiętajcie tylko o ćwiczeniach (ja trenowałam 2 razy w tyg po godzinie) – diety nie zmieniałam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *