pokrzywa indyjska

Pokrzywa indyjska

Niektóre osoby wiecznie się odchudzają. Nieustannie odmawiają sobie przyjemności. Nie cieszą się jedzeniem, bo po każdym kulinarnym „grzechu” odczuwają wyrzuty sumienia. Tymczasem odchudzanie nie musi wiązać się z głodowaniem i tyraniem na siłowni. Może być nawet całkiem przyjemne…

Zaraz, zaraz! Odchudzanie? Przyjemne? Owszem, jeśli tylko połączysz zróżnicowaną dietę z odpowiednim suplementem i od czasu do czasu zapewnisz sobie dawkę aktywności fizycznej.

Sekretny spalacz tłuszczu z Indii
Pokrzywa indyjska nie jest znana w Polsce tak jak w Indiach czy Tajlandii. Tam roślina ta cieszy się zaufaniem i szacunkiem od wielu wieków. Znawcy medycyny ajurwedyjskiej zalecali ją swoim pacjentom na kłopoty z ciśnieniem i trawieniem. Dopiero kilka lat temu zachodni naukowcy zainteresowali się tą egzotyczną rośliną i przebadali jej właściwości pod kątem wpływu na przemianę materii. Okazało się, że pokrzywa indyjska nie tylko poprawia trawienie, ale również przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, nawet sześciokrotnie!

Działanie pokrzywy
Substancja aktywna zawarta w pokrzywie indyjskiej, która odpowiada za regulację procesów trawiennych, to forskolina. Wpływa ona nie tylko na zmniejszenie apetytu i poprawę perystaltyki jelit, ale również wzmaga produkcję enzymu cyklicznego cAMP (cyklazy adenylowej). Enzym ten przyspiesza metabolizm tłuszczów.

Forskolin – nie tylko pokrzywa indyjska
Preparat Forskolin to łatwe do połknięcia kapsułki. W ich składzie znajduje się blisko 400 mg ekstraktu z korzenia i liści pokrzywy indyjskiej oraz wyciągi z roślin takich jak: zielona kawa, morwa biała, garcinia cambogia, szafran, magnolia i yacon. Aktywna formuła kapsułek gwarantuje szybką utratę wagi – nawet 10 kg w ciągu miesiąca. Wynik ten można osiągnąć bez konieczności stosowania diety i ćwiczeń. Wystarczy przyjąć 2 kapsułki dziennie, pół godziny przed śniadaniem i obiadem. Dzięki kapsułkom zapomnisz, że się odchudzasz!

Znajdź przyjemność w odchudzaniu – zrzuć 10 kg bez żadnego wysiłku:

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

Redakcja Autor

Komentarze

  Alicja

  (19 stycznia 2015 - 11:10)

  ile kosztuje przesyleczka?

  aneta

  (19 stycznia 2015 - 20:10)

  suepr! juz zamowilam pierwsze testowe opakowanie 🙂

  Ewelina

  (19 stycznia 2015 - 23:01)

  sasiadka mi polecila i jest bardzo zadowolona!!! 3 kg mniej :)))

  Kokosanka

  (20 stycznia 2015 - 11:09)

  Dziewczyny!! Nie wahajcie sie, bo Forskolin naprawdę pomaga. Biorę od 2 tygodni i ubyło mi już 4 kg. Teraz czekam na kolejną przesyłkę. Tym razem zamówiłam 2 opakowania, bo jeszcze trochę kilogramów przede mną 🙂 Jestem dobrej myśli i za was tez trzymam kciuki!

  RENATA

  (20 stycznia 2015 - 13:02)

  JAK TO SIE ZAMAWIA? KTO PODPOWIE?

  Admin

  (20 stycznia 2015 - 21:05)

  Renata! Wystarczy kliknąć w czerwony przycisk „zacznij kurację”. Znajdziesz go pod artykułem. Przycisk ten przekieruje Cię do odpowiedniej strony, na której zamówisz produkt w promocyjnej cenie.

  Życzymy powodzenia w zmaganiach z kilogramami.
  Redakcja – Wolne Zdrowie

  grzywunia

  (21 stycznia 2015 - 09:00)

  wow, super nie znalam tego ale mam ochote zamowic 🙂

  Izi

  (21 stycznia 2015 - 20:01)

  hahaha, smiac mi sie chce z was ludzie jak patrze na wasza naiwnosc!!!!

  Małgo

  (21 stycznia 2015 - 23:02)

  niech kazdy odpowiada za siebie… dla mnie te kapsulki okazaly sie bardzo pomocne… wyciagnely mnie z powaznej nadwagi a w zasadzie juz otyłosci…. nie chce reklamowac tego produktu tylko raczej podzielic sie swoimi doswiadczeniami

  Niedowiarek pozytywny

  (10 marca 2015 - 10:22)

  Skoro to takie super to dlaczego jest tyle grubasów na całym świecie,którzy są przykuci do łóżka , montsrualnych wielkości,schorowanych,którzy oddali by wszystko za schudnięcie chociaż paru kilogramów nie dla poprawienia swojego wyglądu tylko cennego zdrowia?Oczywiście nie neguję tego preparatu,tylko zadaję proste pytanie i proszę o prostą odpowiedź.Świat byłby łatwiejszy i nie było by chorobliwej otyłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *