mowa ciała kobiety

Poznaj kobiecą mowę ciała

Badania naukowe udowodniły, że aż 70% mężczyzn źle odczytuje sygnały wysyłane przez kobiety. Dlaczego język ciała pań jest czasem całkowicie niezrozumiały przez płeć przeciwną? Okazuje się, że serdeczny uśmiech kobiety nie zawsze jest odzwierciedleniem słów „podobam się jej”, lecz zwykłą uprzejmością, która nie świadczy o zainteresowaniu. Zaskoczeni?

By ocenić intencje kobiet, warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które pomogą w ich odczytaniu. Niech nasz dzisiejszy przewodnik będzie dla Was cenną pomocą.

Postawa
Rozluźniona postawa to dobry sygnał. Jeżeli momentalnie się zmieniła na wyprostowaną – bądź czujny. To stres pobudza centralny układ nerwowy, przyspiesza tętno i wywołuje napięcie całego ciała. Oznacza to tyle, że czuje się niekomfortowo w kontakcie z mężczyzną. Wyraźnym sygnałem zainteresowania jest eksponowanie talii, przykładowo przesuwając dłońmi w okolicach pasa.

Wzrok
Dłuższe spoglądanie w stronę mężczyzny, pochylenie głowy w prawą stronę, a także odgarnianie włosów z szyi to wyraźne oznaki zainteresowania – tym lepiej dla Ciebie! Gorszym znakiem jest szybkie mruganie i pocieranie nosa, które według specjalistów w mowie ciała oznacza kłamstwo. Dlatego zanim się zauroczysz sprawdź, czy kobieta przed Tobą nie rozgląda się, by zrobić na złość innemu facetowi. Tak na wszelki wypadek.

Dłonie

Stereotypowi panowie uważają, że bawienie się przez kobietę włosami to sygnał gotowości do rozpoczęcia flirtu. Owszem, gdy przedstawicielka płci pięknej delikatnie nawija sobie włosy na palec, nie jesteście w błędzie. W przypadku, gdy rozmówczyni nerwowo skubie włosy, dosłownie chcąc je wyrwać, jest w stanie napięcia i zapewne pragnie, by mężczyzna szybko opuścił jej towarzystwo.

Nogi

Jeżeli znajdujecie się w kawiarni, koniecznie sprawdź ułożenie nóg kobiety. Okazuje się, że w jednej damskiej stopie znajduje się aż 7500 zakończeń nerwowych, które dokładnie wskazują charakter uczuć rozmówczyni. Jeżeli czubki jej palców są skierowane w stronę mężczyzny to wyraźny znak zainteresowania.

Postaw na intensywne zainteresowanie

Pragniesz, by kobietom było trudno oprzeć się Twojemu magnetyzmowi? Chcesz przyciągać najpiękniejsze damy i rozpoczynać z nimi relacje damsko-męskie? Nic prostszego! Wystarczy odpowiednio czytać kobiece intencje, które będą zawsze pozytywne po zastosowaniu feromonów Strong Magnet. Wypróbuj produkt opatrzony certyfikatem IFRA już dziś!

Redakcja Autor

Komentarze

  Kamil

  (13 października 2015 - 14:17)

  ciekawe, bardzo, aż się przyjrzę moim koleżankom z pracy, która mnie podrywa 😀

  Ralfik

  (13 października 2015 - 20:19)

  o fajny zwięzły artykuł przyda sie

  Kurek

  (14 października 2015 - 22:21)

  A jak kobieta porusza nozdrzami, zwęża oczy i zaczyna okładać człowieka torebką, to co to znaczy? 😀 😀 😀

   Monia

   (15 października 2015 - 11:21)

   to znaczy, że jesteś idiotą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *