Skuteczne odchudzanie według gwiazd estrady

W internecie aż roi się od coraz to nowszych rad: jak się odchudzać, co jeść, by uzyskać piękną figurę, kiedy, jak często, gdzie… Aż trudno się czasem w tym połapać! My przygotowaliśmy krótkie zestawienie rad na skuteczne odchudzanie od gwiazd show-biznesu. Może niektóre się Wam przydadzą?

Heidi Klum zachęca do tego, by nie przejmować się dietą bardziej niż ona tego wymaga. Zbyt restrykcyjne przywiązywanie się do planów żywieniowych może bowiem kreować niepotrzebną frustrację. Dlatego pozwól sobie czasem na małe co nieco, by uchronić się przed większymi atakami podjadania.

Kate Hudson z kolei zachęca do zdrowego jedzenia. Odpuść sobie pizzę, makaron, chleb i słodycze. Od teraz królować będzie brązowy ryż, warzywa i ryby!

Victoria Beckham stawia za to na produkt zdrowy, ale przy tym, jak to ona, luksusowy. Mowa o krewetkach – to nimi była spicetka zajadała się po ciąży. Krewetki zawierają dużo białka, a więc są też źródłem sporej energii. Przy okazji nie są kaloryczne! Rada ta trafi jednak tylko do podniebień specyficznych, gdyż krewetki mają tyle samo przeciwników, co zwolenników.

Wiecznie szczupła Uma Thurman krewetki wymienia na zupę. To dzięki nim jej sylwetka właściwie się nie zmienia. Najlepiej taką zupę zjeść przed głównym posiłkiem – pozwoli Ci ona nasycić żołądek oraz dostarczyć potrzebnych substancji odżywczych. Dzięki temu drugie danie stanowić będzie doskonałe uzupełnienie obiadu, a nie jego główną treść.

Gisele Bundchen, super modelka o figurze bogini, stawia na ostre przyprawy. Podobno znakomicie przyspieszają one przemianę materii oraz… sycą. Ostre przyprawy sprawiają bowiem, że danie jest bardziej treściwe. Chilli, imbir, pieprz – bez problemu możesz urozmaicić nimi swoje posiłki. Same przyprawy jednak nie wystarczą – pamiętaj, że liczy się też to, co nimi doprawiamy.

Ekstrawagancją radą służy Kim Cattrall z Seksu w wielkim mieście. Kuszące ją resztki kalorycznych potraw skrapia ona bowiem… sokiem z cytryny. Zabieg ten powoduje, że smakują one tak dziwnie, że aż nie chce ich już tknąć. Czasem taki specyfik zastąpić można… płynem do mycia naczyń. To zdecydowanie metoda dla odważnych.

Za to Pink namawia do tego, by zamiast ciągle poszukiwać jednego, sprawdzonego pomysłu na skuteczne odchudzanie, realnie patrzeć na swoje ciało. Każda z nas ma bowiem określoną budowę i nie każda będzie wyglądać jak baletnica. Dużo zależy od tego, jak skonstruowany jest nasz szkielet – szerokie barki czy biodra nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tylko dlatego, że schudniemy. idealna figura w 30 dni Dlatego warto wytyczać sobie realne cele i przede wszystkim żyć w zgodzie ze sobą.

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *