To co dobre na odchudzanie

Moi pacjenci wciąż pytają mnie o złoty środek, o magiczny lek, który z dnia na dzień pomoże im schudnąć. Cierpliwie odpowiadam, że takie specyfiki nie istnieją, a wszystkie najdziwniejsze sposoby stosowane przez gwiazdy Hollywood i celebrytów może i odchudzają szybko, za to z ogromną szkodliwością dla zdrowia. A przecież to co dobre na odchudzanie może być proste i bezpieczne.

Nie igraj ze śmiercią

2,4-Dinitrophenol (stosowany sporadycznie w weterynarii), Clenbuterol (lek na astmę oskrzelową) i jaja tasiemca – to trzy środki, których sprzedaży zakazano w naszym kraju. Mimo to handel tymi nielegalnymi i niezwykle szkodliwymi dla zdrowia substancjami kwitnie.

Lista skutków ubocznych podczas stosowania Dinitrophenolu i Clenbuterolu wydaje się nie mieć końca: palpitacje serca, zaćma, bóle w klatce piersiowej, drgawki, nadmierne pocenie się, niekontrolowany wzrost temperatury ciała i wreszcie śmierć pacjenta. Podobnie dzieje się w przypadku osób, które zdecydowały się przyjąć jaja pasożyta, który powolnie wyniszcza organizm swojego żywiciela i prowadzi do śmierci.

Jako dietetyk czuję się w obowiązku do ostrzegania moich pacjentów przed tego typu środkami. ONE NISZCZĄ NASZE ZDROWIE I MOGĄ SPOWODOWAĆ ŚMIERĆ! Czy naprawdę warto odchudzać się za wszelką cenę? Mam nadzieję, że za pośrednictwem tego portalu mój apel dotrze do jak największej liczby osób, szczególnie tych młodych, które chętniej sięgają po produkty zakazane, nie licząc się z konsekwencjami. A mogą być one naprawdę tragiczne!

Odchudzaj się z głową

Na pytania pacjentów o to, co dobre na odchudzanie, a co nie, odpowiadam jednoznacznie. Najlepsze jest to, co potwierdzone naukowo, czyli zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta oparta na świeżych, naturalnych produktach, a także regularny wysiłek fizyczny. Do tego można dorzucić także niektóre suplementy diety np. pokrzywę indyjską. Ten ostatni można przyjmować w postaci tabletek Forskolin. Pokrzywa indyjska w towarzystwie innych roślinnych substancji aktywnych zmniejsza wchłanianie cukru i za sprawą enzymu cyklicznego cAMP mobilizuje organizm do czerpania energii prosto z tkanki tłuszczowej. Ponadto hamuje nadmierny apetyt.

Należy jednak uważać na tanie podróbki suplementu! Tylko certyfikowany sprzedawca może zagwarantować jakość i bezpieczeństwo sprzedawanego produktu.

Arkadiusz Jasny, dietetyk

Dzięki współpracy naszego serwisu z producentem Forskolinu, możesz zamówić u nas w pełni bezpieczną, półmiesięczną kurację odchudzającą w promocyjnej cenie. Wystarczy kliknąć w poniższy baner:

cga800

 

————TYLKO DZIŚ!————

Specjalnie dla czytelników naszego portalu
Forskolin w niższej cenie!

za 297 zł 137 ZŁ

 

Redakcja Autor

Komentarze

  Iwona

  (21 października 2014 - 11:13)

  a ile mozna schudnac biorac te tabletki? potrzebuje 10 kg mniej..

  Krysia

  (21 października 2014 - 11:15)

  Kiedyś przeglądałam raporty i nawet ktoś schudł 8kg, więc to dosyć dużo jak na tak krótki czas stosowania. Bo robiły badania z jakimś doktorem i tam grupie ludzi podawali ten produkt a innym placebo, czyli jakąś podróbkę bez tej pokrzywy z Indii. i byla roznica w wynikach.

  Marki65

  (21 października 2014 - 11:16)

  najlepiej odchudzac sie zdrowo

  ina

  (22 października 2014 - 17:21)

  moja znajoma z pracy straciła 8 kilo !

  beata74

  (1 listopada 2014 - 16:26)

  pewnie gdyby brał forskolin jakiś mężczyzna to by faktycznie schudł 10 kilo, zwłaszcza że podobno faceci szybciej chudną

  Krysia

  (8 listopada 2014 - 10:27)

  to prawda, bo jak ja zamowilam forskolin i podbierał mi mąż tabletki to mimo takiego nieregularnego brania to schudł całkiem sporo 🙂

  Rachel

  (13 listopada 2014 - 14:28)

  w sumie to mu się nie dziwie, że podbierał 😀 sama bym pewnie tak robiła 😀

  ninka

  (17 listopada 2014 - 12:52)

  suuuuper te tableteczki 😀

  business woman

  (18 listopada 2014 - 12:52)

  chyba cos w nich musi byc skoro tyle ludzi je zamawia…

  Pszółka Maja

  (20 listopada 2014 - 12:53)

  pewnie to ze dzialaja? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *