tania zdrowa żywność

Tonik z ziół szwedzkich – efekty są niebywałe!

Zioła szwedzkie na trądzik to organiczny sposób poradzenia sobie z mankamentami skóry. Dokładnie dopasowana mieszanka roślin cieszy się dużym zainteresowaniem na całym globie. Oryginalne zioła szwedzkie stanowią lek na mnóstwo problemów, w tym dermatologicznych jak na przykład trądzik, krostki czy zanieczyszczone pory. W skład mieszanki zaliczają się: piołun albo aloes, mirra, szafran, senes, kamfora, korzeń rabarbaru, korzeń kurkumy, manna, teriak, korzeń dziewięciusiłu, korzeń arcydzięgla.

Tonik z ziół szwedzkich to klasyczny i prawidłowy sposób na poradzenie sobie z dotkliwym trądzikiem. Funkcjonuje błyskawicznie, doskonale oraz co podstawowe, bezproblemowo.

Zioła szwedzkie na trądzik – przepis na tonik

Przepis na tonik z ziół szwedzkich jest banalnie prosty. A przemywanie nim twarzy dwukrotnie codziennie jest w stanie uczynić cuda. Sprawnie filtruje oraz odświeża buzia, służy wyeliminować modyfikacje trądzikowe oraz przeciwdziała tworzeniu się następnych.

1 łyżkę stołową nalewki z ziół szwedzkich powinno się rozwodnić w 100 ml wody. Tak naszykowany tonik przechowujemy w schładzarce. Dobrze naszykować mniejszą dawkę oraz zużyć w okresie 2-3 tygodni.

Tonik z ziół szwedzkich na trądzik – oddziaływanie

Zioła szwedzkie używane zewnętrznie są doskonałe do pielęgnowania skóry tłustej oraz mieszanej, z tendencją do mankamentów. Tonik dezynfekuje, pobudza gojenie oraz zwęża pory. Efektywnie pobudza gojenie modyfikacji trądzikowych oraz przeciwdziała ich nawrotom. Zioła szwedzkie są niezastąpione na wągry, krosty oraz pryszcze. Tonik jest delikatny oraz nie odwadnia ciała.

Gdzie nabyć zioła szwedzkie?

Zioła szwedzkie da się zakupić w dobrych punktach aptecznych, supermarketach zielarskich albo poprzez sieć. Osiągalne są w postaci proszku albo jako gotowa nalewka.

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *