Odchudzanie z hipnozą bez efektu jojo

Moda na odchudzanie pojawia się zawsze w styczniu. Hasło, nowy rok, nowa ja, każdy zna aż za dobrze. Jednak zrzucenie zbędnych kilogramów nie jest łatwe, mimo dostępności przeróżnych diet. Jednak na rynku pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie, jakim jest hipnoza.

Odchudzanie hipnozą: koniec z podjadaniem

Trwała utrata zbędnych kilogramów związana jest z zmianą stylu życia. Nie pomogą tutaj modne diety, gdyż sukces zapewnić może tylko wprowadzenie poprawnych nawyków żywieniowych, które poprzez długoterminowe działanie sprawią, że osiągniemy zamierzony efekt. Z pomocą wychodzi hipnoza, która jest doskonałym narzędziem do oddziaływania na umysł. W tym przypadku możemy dzięki niej stworzyć odpowiednie impulsy i pragnienia, które odpowiadają za to, co się je. Sprawia to, że jest możliwe skutecznie wprowadzić zmiany żywieniowe oraz dużo szybciej zobaczyć wymarzone rezultaty. Hipnoza pozwala schudnąć bez stosowania drastycznych diet, czyli liczenia kalorii. Jeżeli podejść do odchudzania od strony psychologicznej to można dostrzec, że za złymi nawykami żywieniowymi stoją wzorce, które są niezwykle głęboko ukryte w podświadomości człowieka. Jednak dzięki hipnozie można skutecznie dotrzeć w nawet najdalsze zakamarki umysłu i zmienić podejście do jedzenia o 180 stopni. Dzięki hipnozie można zaprogramować w sobie takie nawyki jak chęć do sporty, czy do przestrzegania zasad zdrowego odżywiania. Przez to, wpływa ona na nawyki żywieniowe, czyli kształtuje coś stałego, a nie jest to tylko tymczasowy kaprys, przez co nie ma tu mowy o efekcie jojo.

Czy to naprawdę możliwe?

Wiele osób jest niezwykle zadowolonych z tej metody odchudzania. Jeżeli chodzi o niezawodność, to z ankiet wynika, że w większości przypadków skuteczność tego sposobu na wymarzoną sylwetkę wynosi ponad 90%. Można więc powiedzieć , że 9 na 10 osób jest zadowolonych z poddania się hipnozie, co jest bardzo dobrym wynikiem. Ogromną zaletą jest również to, że działa ona bez względu na wiek, płeć, czy ilość zbędnych kilogramów. Już po kilku dniach od zastosowania terapii hipnozą dostrzega się wyraźny brak chęci na słodycze, czy fast food i znaczne zmniejszenie apetytu oraz brak potrzeby by podjadać między posiłkami. Dostrzegalny jest także mocno zwiększony metabolizm. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że za pomocą hipnozy można schudnąć aż do 5 kg miesięcznie, co pozwala niezwykle szybko zrzucić nadmiar kilogramów.

 

 

Redakcja Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *