Osoby pracujące w służbie zdrowia mają możliwość skorzystać z formy finansowania sprzętu medycznego, którą jest leasing dla lekarzy. Ofert leasingu jest na rynku coraz więcej i z uwagi na konkurencyjność są bardzo atrakcyjne.

Na rynku działają różne firmy, które pośredniczą w transakcjach leasingowych – doradzają, pomagają ustalić warunki finansowe i system spłat. Lekarz, który chce skorzystać z oferty leasingu nie jest pozostawiony sam sobie i może skorzystać z usług firm doradczych. Jest to szczególnie ważne, ponieważ gwarantuje, że zawierana umowa będzie zgodna z prawem i korzystna dla leasingobiorcy. Doradca do spraw leasingu może zająć się przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do skorzystania z oferty. Zna wiele ofert, więc może je szybko porównać.

Lekarze zainteresowani ofertą mają do dyspozycji kalkulator rat leasingowych dla sprzętu medycznego. W tym narzędziu można wykonać symulację leasingu, czyli sprawdzić, jak wysokie będą raty oraz jaki może być okres umowy leasingowej. Mając do dyspozycji taki kalkulator, łatwo dopasować ofertę adekwatną do swoich potrzeb. Na pewno przyczyni się to do podjęcia ostatecznej decyzji. Aby skorzystać z kalkulatora trzeba określić, jaki sprzęt będzie potrzebny i jaki powinien być czas trwania umowy.

Wszystkie informacje każdy lekarz łatwo znajdzie na stronie leasebroker.pl, gdzie w sposób przejrzysty napisane jest, czym jest leasing dla lekarzy i jakie są warunki skorzystania z niego.

Leasing dla lekarzy

Leasing sprzętu medycznego pozwoli wyposażyć gabinet w nowoczesny sprzęt bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Jest bardzo popularny, bo pozwala na wybicie się wśród konkurencji dzięki posiadaniu nowoczesnego sprzętu. Lekarze, którzy szukają leasingu, mają do dyspozycji sporo konkurencyjnych ofert. Dzięki tej metodzie finansowania można mieć w gabinecie aparat do USG albo rentgen, a także mammograf, czy tomograf. Poza tym dzięki leasingowaniu można całkowicie wyposażyć gabinet stomatologiczny lub okulistyczny. Ceny zakupu sprzętu są na tyle wysokie, że leasingowanie go jest atrakcyjne i przynosi wiele korzyści.

Popularne staje się również branie w leasing sprzętu do wyposażenia sali rehabilitacyjnej. Dzięki takiej formie finansowania można stworzyć centrum rehabilitacyjne z najnowszym sprzętem.

Aby przyciągnąć do swojego gabinetu nowych pacjentów konieczna jest atrakcyjna oferta. Poza fachową wiedzą medyczną, lekarz musi dysponować sprzętem, dzięki któremu kompleksowo zdiagnozuje pacjenta, bez konieczności odsyłania go do innych poradni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here